Papildekskursija uz Brīvības pieminekli (reģistrācija slēgta)

 Reģistrācija slēgta
Kategorija
Uzņēmumu vizītes
Datums
2018-11-15 14:00 - 15:00
Vieta
Brīvības piemineklis - Centra rajons, Rīga
LV-1050, Latvija

!!! Saistībā ar maksimālo pasākuma apmeklētāju skaita sasniegšanu turpmākā reģistrācija pasākumam slēgta !!! 

Trīs dienas pirms Latvijas 100. dzimšanas dienas, 15. novembrī, plkst. 14.00 RTU Absolventu asociācija (AA) aicina pieteikties papildekskursijai uz Brīvības pieminekli, kas, ievērojot lielo interesentu skaitu, tiks organizēta tikai RTU absolventiem un darbiniekiem!

Pasākumā Rīgas pieminekļu aģentūras Sabiedrisko pieminekļu nodaļas vadītājas Mārītes Šenbergas vadībā uzzināsi visu par un ap Brīvības pieminekli — apmeklēsim tā Goda telpu, varēsi uzkāpt pieminekļa augšā (līdzi jābūt cimdiem), kā arī ekskursijas noslēgumā, parakstoties Goda grāmatā, iekļūsi vēsturē. Ja vēlēsies, tad Tev apmeklējuma laikā būs iespēja arī veikt ziedojumu pieminekļa uzturēšanai.

Pasākuma ilgums: ~1 h.

Maksimālais dalībnieku skaits pasākumam ir 16!

Reģistrējies savlaicīgi, «RTUconnect» vietnes pasākumu sadaļā atzīmējot «Pievienoties».

RTU AA biedriem, kas veikuši biedra maksu, un RTU darbiniekiem ekskursija ir bez maksas. RTU absolventiem, kam nav maksājošā biedra statusa, noteikta dalības maksa 5 EUR ziedojuma apmērā, lai nodrošinātu RTU AA mērķu sasniegšanu.

Publiskā pasākuma norise tiks fotografēta. Foto materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, Tu apliecini, ka esi informēts un Tev nav iebildumu, ka tiec fotografēts(-a) un iekļauts(-a) pasākuma atskata vizuālajos materiālos, kas tiks publicēti RTU informatīvajos kanālos.

 
 

Visi datumi

  • 2018-11-15 14:00 - 15:00

Dalībnieku saraksts

 Nav dalībnieku 

Uztur iCagenda