Ekskursija uz Brīvības pieminekli (reģistrācija slēgta)

Kategorija
Uzņēmumu vizītes
Datums
2018-11-16 14:00 - 15:00
Vieta
Centra rajons, Rīga
LV-1050, Latvija

!!! Saistībā ar maksimālo pasākuma apmeklētāju skaita sasniegšanu turpmākā reģistrācija pasākumam slēgta !!!

Divas dienas pirms Latvijas 100. dzimšanas dienas, 16. novembrī, plkst. 14.00 aicinām izmantot ekskluzīvu iespēju — Rīgas pieminekļu aģentūras Sabiedrisko pieminekļu nodaļas vadītājas Mārītes Šenbergas vadībā izzināt Brīvības pieminekli. 

Pasākumā uzzināsi visu par un ap Brīvības pieminekli — apmeklēsim tā Goda telpu, varēsi uzkāpt pieminekļa augšā (līdzi jābūt cimdiem), kā arī ekskursijas noslēgumā, parakstoties Goda grāmatā, iekļūsi vēsturē. Ja vēlēsies, tad Tev apmeklējuma laikā būs iespēja arī veikt ziedojumu pieminekļa uzturēšanai. 

Pasākuma ilgums: ~1 h. 

Tā kā dalībnieku skaits ir ierobežots, reģistrējies savlaicīgi, «RTUconnect» vietnes pasākumu sadaļā atzīmējot «Pievienojos».

Saite uz reģistrāciju.

RTU Absolventu asociācijas (AA) biedriem, kas veikuši biedra maksu, un RTU darbiniekiem ekskursija ir bez maksas. Citiem interesentiem noteikta dalības maksa 5 EUR ziedojuma apmērā, lai nodrošinātu RTU AA mērķu sasniegšanu. 

Publiskā pasākuma norise tiks fotografēta. Foto materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, Tu apliecini, ka esi informēts un Tev nav iebildumu, ka tiec fotografēts(-a) un iekļauts(-a) pasākuma atskata vizuālajos materiālos, kas tiks publicēti RTU informatīvajos kanālos.

 
 

Visi datumi

  • 2018-11-16 14:00 - 15:00

Uztur iCagenda