Ekskursija uz RTU Ūdens pētniecības zinātnisko laboratoriju

Kategorija
Alumni @ labs
Datums
2017-10-17 09:00 - 10:00
Vieta
Ķīpsalas iela 6a/6b - Ķīpsalas iela 6, Kurzemes rajons, Rīga
LV-1048, Latvija
Tel.
67089893
E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa

Otrdien, 17. oktobrī, aicinām ikvienu interesentu apmeklēt RTU Ūdens pētniecības zinātnisko laboratoriju, kurā notiek dažādi pētījumi saistībā ar dzeramā ūdens attīrīšanu, sadales sistēmām, ūdens kvalitāti un citiem tematiem par dzīvību - jo ūdens IR dzīvība.

RTU Ūdens pētniecības zinātniskā laboratorija tika izveidota 2002. gadā šā brīža RTU zinātņu prorektora profesora Tāļa Juhnas vadībā, kuras vadītājs viņš ir jau kopš laboratorijas pirmās pastāvēšanas dienas. No 2015. gada RTU Ūdens pētniecības zinātniskā decembra laboratorija ir daļa no RTU Būvzinātnes centra. Jāatzīmē arī fakts, ka RTU Ūdens pētniecības zinātniskā laboratorija piedalās daudzos valsts un starptautiskajos projektos, ka arī sadarbojas ar galvenajiem dzeramā ūdens piegādātājiem Latvijā.

Ekskursiju vadīs RTU Ūdens pētniecības zinātniskās laboratorijas vadošā pētniece Kamila Gruškeviča. Tā kā viņa ir pārliecināta, ka ūdens kvalitātes jautājumi ir būtiski, viņas zinātniskās intereses ir saistītas tieši ar šo allaž aktuālo pētniecības nozari, meklējot risinājumus, kā samazināt korozijas ietekmi uz ūdensvadu caurulēm. 

Pasākums ir bez maksas un tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

 
 

Visi datumi

  • 2017-10-17 09:00 - 10:00

Uztur iCagenda