Sākusies pagājušajā gadā dibinātās un jau ļoti pārliecinošās RTU Inženierzinātņu vidusskolas iniciēta kvalitatīvas izglītības atbalsta un inženierzinātņu popularizēšanas kampaņa. Kampaņas lapā kampana.izv.lv ikviens var nobalsot PAR inženierzinātnēm Latvijā, piedāvāt savu praktisko vai finansiālo atbalstu kvalitatīvas, pārdomātas un uz praktisku rezultātu vērstas izglītības nodrošināšanai Latvijas skolēniem.

Piedalīties ir vienkārši, jāizvēlas viena, divas vai visas trīs iespējas:

1. Tava balss

Vienkārši parādi, ka Tev rūp, pasaki, ka Tev patīk šī iniciatīva par inženieriem Latvijā, parādi, ka Tu uztraucies par izglītību Latvijā, piedalies, jo Tu esi inženieris un nobalsot PAR inženierzinātņu nozīmi Latvijā.

Ja savāksim 5000 balsu, SIA “Industry Service Partner” ziedos 5000 EUR kvalitatīvas izglītības attīstībai.

2. Tava praktiskā palīdzība

Katrs no mums ir speciālists kādā jomā un katrs no mums var kaut ko iedot tam skolēnam, kurš vēl tikai tver pirmās atziņas par to, kā pasaule strādā. Piesaki savu ideju/praktisku palīdzību/pieredzi un mēs noorganizēsim, lai šī palīdzība nonāktu pie skolēniem. Izvēlies ideju no saraksta vai pievieno jaunu, un Tev būs iespēja palīdzēt.

3. Tavs ziedojums

Finansiāli atbalsti kvalitatīvas, pārdomātas uz praktisku rezultātu vērstas izglītības saņemšanu Latvijas skolēniem.

RTU Inženierzinātņu vidusskola ir labs piemērs, kā jebkurā jomā uzlabot esošo situāciju, iesaistot jomas speciālistus, sabiedrību un visiem kopā pastāvot par noteiktām vērtībām bērnu attīstībā.

Pievienojot savu atbalstu, atzīmējies pie RTU Absolventu asociācijas, lai redzam mūsu kopējo iegudījumu.

Kampaņas aktualitātēm iespējams sekot kampaņas mājas lapā kampana.izv.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook un Twitter