Ceturtdien, 15. septembrī svinīgā ceremonijā tika godināti RTU absolventi, kuri iekļauti RTU Zelta fonda 2015./2016. studiju gada izlasē. Dāvanā no RTU Absolventu asociācijas jaunajiem Zelta absolventiem tika dāvāts bezmaksas biedra statuss, savukārt divpadsmit no viņiem saņēma iespēju viesoties Eiropas Parlamentā Briselē (Beļģija).

Labākie no labākajiem – tā varētu raksturot 89 RTU Zelta absolventus, kuru sekmes, studiju laikā veiktā sabiedriskā darbība, panākumi zinātnē, sportā un cita veida aktivitātes nav palikušas nepamanītas.

Klātesošos uzrunāja RTU Zinātņu prorektors Tālis Juhna, RTU Absolventu Asociācijas vārdā visus sveica asociācijas valdes priekšsēdētājs Kārlis Kamradzis, savukārt video uzrunā izcilniekus uzrunāja Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere.

Kopā ar Eiropas Parlamenta deputātiem Krišjāni Kariņu un Ati Pabriku Inese Vaidere sarūpējusi iespēju divpadsmit RTU Zelta absolventiem viesoties Briselē, sedzot visas braucienu izmaksas. Braucieni norisināsies laika posmā no šī gada septembra līdz nākamā gada pavasarim.

Tiks izvēlēti dažādu fakultāšu un dažādu specialitāšu studenti, kuri Briselē varēs vairāk iepazīt aktualitātes likumdošanā viņu studiju laikā apgūtajās jomās. Līdzās diplomiem un ziediem katrs RTU Zelta absolvents saņēma arī RTU Absolventu asociācijas biedra karti, kas dod iespēju nepazaudēt saikni ar augstskolu. Pēc RTU rektora Leonīda RIbicka rosinājuma katru gadu talantīgie jaunieši no dažādām RTU fakultātēm iegūst iespēju kļūt par asociācijas biedru bez dalības maksas uz 2 gadiem. Biedra maksu šajā laikā pēc rektora ierosinājuma sedz augstskola.

Vairāk par RTU Zelta fondu.

RTU Zelta fonda buklets.